Na zdjęciu ćwiczący karate Tomasz Kowalczyk podczas wykonywania techniki Age-Uke

Tomasz Kowalczyk z Kaizen

W związku z wizytą Japońskiego instruktora Kancho Nobuaki Kanazawa do Poznania przyjechało wielu znakomitych karateków, jednym z nich Tomasz Kowalczyk 4 Dan. Tomasz Kowalczyk jest pierwszym trenerem naszego senseia Remigiusza.

Trening w naszej szkole Kaizen

Nie można nie skorzystać z okazji wspólnego treningu z mistrzem, który na codzień prowadzi zajęcia w Warszawie a nasze miasto odwiedza okazjonalnie. W związku z tym jutro, czyli w czwartek 24 listopada sensei Tomasz Kowalczyk poprowadzi trening w naszej szkole z naszymi karatekami.

Rodzice karateków

Wielka prośba do rodziców, aby tego dnia spakowali stroje do treningu karate swoim pociechom i trzymali za nas kciuki.