Zajęcia karate w roku szkolnym 2016/2017

Już od wtorku, 12. września, rozpoczął się kolejny sezon zajęć Karate Shotokan w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu. Zmiany w planach lekcji uczniów wpłynęły na zmiany godzin w harmonogramie zajęć.

Harmonogram zajęć

Dla dzieci z klas I, II i III zajęcia rozpoczynają się w każdy wtorek i piątek od godziny 15:30 dla starszych we wtorki i czwartki od godziny 16:30.

Zajęcia dla dorosłych

Zajęcia dla osób dorosłych odbywać się będą we wtorki i czwartki od godziny 17:30, na które zapraszam także dzieci, które do tej pory trenowały w starszej grupie.

„Dobra zmiana” - trudny start

W tym roku wyjątkowo trudno było zebrać dzieci i rozpocząć zajęcia. Zmiany w planach lekcji spowodowały zmianę godzin zajęć Karate, które od kilku lat były niezmienne. Szukając pozytywów w zaistniałej sytuacji przypomniały mi się czasy, kiedy sam wracałem po szkole do domu, aby zjeść obiad i odrobić lekcje. Później miałem czas na przyjemności czyli między innymi samodzielnie wychodziłem na zajęcia ruchowe do zupełnie obcej szkoły lub po prostu pograć w piłkę. Niech samodzielność uczniów będzie tym znakiem „Dobrej zmiany”!

Zgłoszenie uczestnika

Warunkiem zgłoszenia uczestnika na zajęcia jest wypełnienie „Elektronicznego formularza”.

Formularze
Dodatkowe dokumenty
Faktura za zajęcia

Aby otrzymać fakturę VAT za zajęcia, prosimy o przesłanie danych do faktury na adres mailowy lub dostarczenie danych u instruktora prowadzącego zajęcia.

Organizator zajęć

Szkoła Karate Shotokan - Kaizen