Zdjęcie dzieci ze Szkoły Karate Shotokan - Kaizen

Dzień Dziecka w Kaizen

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, chciałbym zaproponować, aby sobota, 26 maja była dniem rywalizacji sportowych. Bieganie z piłką, skoki przez ławkę, zbijak itp! Proponuję heroiczną rywalizację Dzieci kontra Rodzice! Uważam, że to dobra okazja, aby sprawdzić swoją kondycję w dyscyplinach sportowych oraz spędzić czas wspólnie z dziećmi poza domem!

Dzień Matki

26 maja to międzynarodowy „Dzień Matki”. Tego dnia obiecujemy, wykonywać wszystkie polecenia rodziców oraz przyrzekamy, że będziemy grzeczni, cokolwiek to oznacza! Będziemy przynosić kapcie, przygotujemy obiad, zrobimy pranie i prasowanie, posprzątamy cały dom oraz bez przypomnienia umyjemy zęby po wieczornej toalecie i położymy się o 19:30 do łóżek, wcześniej sprawdzając czy rodzice już śpią :-)

Park Cytadela

Po zajęciach w szkole możemy udać się z dziećmi na wspólny piknik lub lody do parku Cytadela, gdzie możemy dalej angażować się w gry zespołowe z dziećmi (piłka nożna, berek itp). Warunek konieczny sprzyjająca aura, minimum słońca na niebie, oraz chęci do dalszej aktywności fizycznej! Czekam na propozycje ze strony rodziców i na pomoc podczas organizacji, może jakieś wypieki domowe, może…! Ze swojej strony zapewniam dostęp do ograniczonej ilości gorzkiej czekolady :-)

Miejsce rywalizacji

Miejscem pierwszej części spotkania, będzie sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 38, czyli miejsce, które karatecy znają doskonale i czują się dobrze. Dostęp do zaplecza szkolnego mamy zagwarantowany od godziny 10:00, natomiast budynek szkoły musimy opuścić do godziny 14:00. W parku Cytadela możemy przebywać ile chcemy!

Start imprezy

Po punktualnym przybyciu do szkoły, rozpoczęcie imprezy zaplanowałem na godzinę 10:30, a zakończenie o 13:30, aby mieć czas na przygotowanie się do wyjścia.

Harmonogram imprezy

Impreza będzie przebiegała zgodnie w proponowanym harmonogramem, który osobiście proszę potraktować z przymróżeniem nawet dwoje oczu:

10:30 - rywalizacja sportowa Dzieci vs Rodzice
11:30 - pierwsza przerwa techniczna
11:33 - pokazy Karate, wręczenie dyplomów
12:00 - druga przerwa techniczna
12:13 - gra w zbijaka, tym razem dla odmiany Dzieci vs Rodzice
13:30 - koniec rywalizacji, podliczenie punktów
13:33 - bez większego pośpiechu opuszczamy budynek szkoły

Więcej informacji

Wiadomości organizacyjne wysłane zostały drogą mailową, jeśli nie dotarły, proszę o informację zwrotną, wyślę raz jeszcze. Do zobaczenia na zajęciach!

Poufne od trenera

Dzieci wspominały, że nie będą folgować rodzicom, dlatego proponuję oprócz stroju sportowego zabrać lub zadbać także o kondycję :-)