Na zdjęciu Kancho Nobuaki Kanazawa podczas treningu kata Kanku Sho

Kancho Nobuaki Kanazawa w Poznaniu

Na zaproszenie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan do Poznania przyjechał Kancho Nobuaki Kanazawa w towarzystwie Shihan Rikuta Koga. Prowadzili oni staż dla adeptów karate, którzy na co dzień trenują pod okiem instruktora Piotra Kowalskiego.

Mistrz świata

Nobuaki Kanazawa to mistrz świata organizacji SKIF 2000, mistrz Japonii, sześciokrotny mistrz organizacji JKF, posiadacz stopnia 7 Dan Karate Shotokan, syn legendarnego Hirokazu Kanazawa założyciela organizacji SKIF.

Wychowankowie Kaizen na stażu

Sensei Remigiusz Pyrek nie mógł przeoczyć takiej szansy na doskonalenie swoich umiejętności i oczywiście był jednym z adeptów uczestniczących w zajęciach. Razem z nim w zajęciach uczestniczyło dwóch wychowanków ze Szkoły Karate Kazien - Kacper oraz Jaś.

Niezapomniane wrażenia i pamiątka ze spotkania

Udział w treningu z mistrzem karate to niezapomniane przeżycie i okazja by uczyć się od najlepszych. Na pamiątkę tego spotkania Kacper i Jasiu otrzymali podpisy samego mistrza na swoich pasach, a sama obecność na jednej sali treningowej z sensei Kanazawa była nagrodą samą w sobie.