Japoński mistrz Karate w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na pokazowy trening karate, który poprowadzi japoński instruktor Shihan Rikuta Koga 8 Dan. Mistrz odwiedzi nasz kraj na specjalne zaproszenie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan.

Po wiedzę do źródła

Tego dnia w treningu będzie brał udział sensei Remigiusz, którego dzieci będą mogły zobaczyć podczas pobierania nauk od japońskiego mistrza.

Rikuta Koga, Shihan 8 Dan

Shihan na co dzień mieszka w Szwajcarii, gdzie trenuje kadrę narodową tego kraju. Sensei Remigiusz darzy go ogromnym szacunkiem i sympatią, w 2003 roku to właśnie Rikuta Koga wraz z Norio Kawasoe byli jego egzaminatorami na stopień mistrzowski 1 Dan.

Miejsce treningu

Trening rozpocznie się o godzinie 10:00, 4 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 na osiedlu Czecha 59 w Poznaniu.

Zaproszenie na trening pokazowy

Wszystkie osoby, które mają ochotę zobaczyć trening prowadzony przez najwyższej klasy instruktora, zapraszamy od godziny 11:15 na taras widokowy. Wstęp jest wolny dla wszystkich dzieci ze Szkoły Karate Shotokan - Kaizen oraz ich rodziców.

Spotkanie z rodzicami

Dla wszystkich chętnych osób, po zakończonym treningu, proponujemy spotkanie w pobliskiej restauracji Tivoli, celem wymiany wrażeń i spostrzeżeń z treningu.

Japoński mistrz Karate w Poznaniu

Po wiedzę do źródła