Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Obozy Letnie Karate 2019

Jak co roku Poznańskie Stowarzyszenie Karate Shotokan organizuje obozy sportowe dla dzieci. Dzieci ze szkoły Karate Kaizen również dostały zaproszenie na wspólny wyjazd.

Obozy letnie od wielu lat w Starym Kaleńsku

Od lat obozy organizowane są w miejscowości Stare Kaleńsko obok Czaplinka. W Ośrodku Sportu i Rekreacji dzieci mają zapewnione zakwaterowanie i pełne wyżywienie. Wyjazdy są intensywne, pełne atrakcji i oczywiście treningów karate.

Mały Obóz - 4 dni

Dla najmłodszych dzieciaków z klas 0-II przewidziany jest „Mały Obóz”. Trwa on 4 dni, które wydają się być idealnym czasem na pierwsze rozłąki z rodzicami i pierwsze, samodzielne letnie przygody.

Duży Obóz - 10 dni

Dzieci starsze, z klas III-VI mogą wyjechać na trwający 10 dni „Duży obóz”. Jest on przeznaczony dla bardziej zaawansowanych karateków.

Spotkanie z rodzicami

Przed wyjazdem odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców. O terminie i miejscu spotkania poinformujemy wszystkich drogą elektroniczną.

Poznańskie Stowarzyszenie Karate Shotokan

Więcej informacji znajduje się na stronie Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan w zakładce Obozy 2019 - www.karate-shotokan.com.pl

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.