Na zdjęciu grupa karateków w trakcie wykonywania ćwiczeń podczas egzaminu na kolejne stopnie Kyu
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Relacja z egzaminu karateków dorosłych

20 czerwca 2017 po raz pierwszy odbyły się egzaminy na białe i żółte pasy karate Shotokan dla osób dorosłych. Egzamin przeprowadził sensei Piotr Kowalski z Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan. Egzamin odbył się w Szkole Podstawowej nr 18 na osiedlu Armii Krajowej w Poznaniu.

Początkujący dorośli

Pierwsze zajęcia dla osób dorosłych rozpoczęły się w październiku 2016 roku. Decyzja nie była łatwa, ponieważ to kolejne wyzwanie dla prowadzącego. Mała grupa 4 osobowa z początku ostatecznie zamieniła się w 8 osobową grupę pod koniec roku. Niektórzy z ciekawości, niektórzy po namowie, inni ponieważ wiedzą czego chcą. Ostatecznie aż czterech karateków podeszło do egzaminu i zaliczyły go bez większych problemów.

Podziękowania

Chciałbym podziękować mojemu trenerowi Piotrowi Kowalskiemu za przygotowanie mnie do roli nauczyciela oraz moim uczniom, którzy cierpliwie i wytrwale, czasami na „szadoła” czasami na „Messiego”, wykonywali wszystkie ćwiczenia bez mrugnięcia okiem. Jesteście wielcy, trzymajcie się obranej drogi, obiecuję, że będę obok was, niczym cień ;) Bartek to dzięki Tobie powstała ta grupa, choć nigdy Tobie tego nie mówiłem :-)

Gratulacje

Wszystkim serdecznie gratuluję zdanych egzaminów. Na pamiątkę tych chwil załączam galerię do której zawsze z uśmiechem będziemy wspólnie wracać.

Galeria zdjęć

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.