Na zdjęciu grupa młodych karateków podczas zajęć w Małej Akademi Karate
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Mała Akademia Karate

Gonimy za pasją na drugi koniec miasta! Śmigamy na zajęcia w Małej Akademi Karate. Najpierw tramwajem na osiedle Tysiąclecia później autobusem na Piwną. Po 50 minutach bajecznej podróży poznańskimi środkami lokomocji jesteśmy na miejscu, czyli w samym środku niczego. Trening to przygoda życia, a powtarzane przez Czarka do znudzenia frazy „proszę Pana daleko jeszcze?” wiekopomne :-)

Trening

Trening ma na celu przygotować karateków do realnej walki na macie. Dynamiczne wejścia, wyjścia, błyskawiczne techniki ręczne, podskoki wzmacniające staw skokowy. Na to wszystko wchodzą kopnięcia zwiększające zakres ruchu w biodrach prosto w tarcze stawiającą naturalny opór, symulujący realne uderzenie w cel. Na pewno nie jest lekko, w końcu to profesjonalny 2 godzinny trening na macie dla wybranych! Ale co tam, ocieramy pot z czoła i bawimy się doskonale :-) Emocje, które można porównać do „Wiadomości” w TVP1, a akcja niczym z serialu „Na wspólnej”.

Podziękowanie

Dziękuję rodzicom za zaufanie do mnie oraz za przestrzeń, swobodę i możliwości jakie stwarzają swoim dzieciom. Kochani rodzice, to do was wróci! Mieliśmy naprawdę fajny czas podczas podróży i treningu. W życiu szkoła jest oczywiście ważna, jednak dzisiaj było magicznie. Jeszcze raz jako trener dziękuję za ten czas i zaufanie.

Galeria zdjęć

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.