Zdjęcie górskiej chaty w zimowym otoczeniu na Ferie zimowe z Karate
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Ferie Zimowe z Karate 2020

Mam przyjemność poinformować Rodziców, że w pierwszym tygodniu Ferii zimowych, czyli od 27 do 31 stycznia 2020 roku będą prowadzone treningi karate oraz gry i zabawy ruchowe dla dzieci. Jeśli nie planujesz wyjazdu w okresie ferii - zapraszam do nas!

Godziny treningów

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 38, w godzinach od 8:00 do 14:00.

Harmonogram zajęć

Zaczynamy od treningu karate na sali gimnastycznej, a następnie będziemy przechodzić do świetlicy, aby pooglądać filmy, zjeść drugie śniadanie i co najważniejsze pobawić się. Więcej informacji znajduje się na stronie z harmonogramem zajęć.

Zapisy na Ferie Zimowe

Zapisy proszę dokonywać za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego najlepiej do 17 stycznia - wypełnij formularz.

Odpłatność

Opłata za treningi w ferie wynosi 150 złotych i przeznaczona zostanie na realizację zajęć warsztatowych dla dzieci biorących udział w treningach. Dla rodzeństwa opłata wynosi 120 złotych od osoby.

Opłaty za Ferie przelewem na konto

Opłaty za zajęcia organizowane w czasie Ferii zimowych 2020 najlepiej dokonać przelewem na konto. W tym celu na przelewie jako odbiorcę należy podać Szkoła Karate Shotokan - Kaizen, a jako numer konta wpisać 34 1140 2004 0000 3602 7627 2141

Instrukcja dotycząca wpłaty

Dokonując wpłaty na konto, bardzo prosimy o dokładne podanie: czego dotyczy wpłata, imię i nazwisko uczestnika.

Przykładowy tytułu wpłaty: Ferie 2020, Jan Nowak.

Obiady

Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowych obiadów w cenie 16 złotych. Obiady zapewnia firma świadczącą usługi cateringu na terenie miasta Poznania.

Relacje

Specjalnie dla rodziców każdego dnia będziemy aktualizować stronę i publikować materiały z przebiegu naszych zajęć. Wszystkich „ciekawskich”, którzy chcą zobaczyć jak ciężko trenowaliśmy w poprzednich latach zapraszam na strony - Ferie 2015, Ferie 2016

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.