Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Ferie zimowe 2017

Aby wziąć udział w zajęciach karate organizowanych w okresie Ferii zimowych 2017 należy zapoznać się z Regulaminem sali gimnastycznej, Etykietą Dojo oraz wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe rodzica / opiekuna - krok 1/5

Dane uczestnika - krok 2/5

Termin zajęć - krok 3/5

Zgody i oświadczenia - krok 4/5

Oświadczam, że wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka w zajęciach karate organizowanych w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu przez Szkołę Karate Shotokan „Kaizen”.
Oświadczam, że po konsultacji z lekarzem nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań u mojego dziecka do uczestnictwa w zajęciach karate.
Oświadczam w imieniu własnym i zgłoszonego przeze mnie uczestnika, że zapoznałem(am) się z Etykietą Dojo oraz Regulaminem sali gimnastycznej i akceptuję przedstawione warunki.
Podczas trwania nauki dzieci mają możliwość uczestniczenia w sesjach zdjęciowych oraz w sesjach filmowych i nieodpłatnego otrzymywania zdjęć i filmów pamiątkowych. W związku z tym w imieniu własnym i zgłoszonego przeze mnie uczestnika wyrażam zgodę na fotografowanie i filmowanie mnie i mojego dziecka w celach pamiątkowych oraz wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie zdjęć i filmów z udziałem moim i mojego dziecka w celach szkoleniowych, edukacyjnych i reklamowych.
Wyrażam zgodę zgodę na przetwarzanie danych osobowych osoby zgłaszającej oraz uczestnika w celach związanych z realizacją niniejszego zgłoszenia zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o chronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Zabezpieczenie formularza - krok 5/5

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.