Fabryka Studio

Fabryka Studio dla dzieci

Na warsztatach, proponujemy dzieciom zajęcia, nie tylko mające korzystny wpływ na rozwój młodego człowieka, ale także są dobrą zabawą i przynoszą mu wiele radości. Staramy się inspirować dzieci do twórczego spojrzenia na rzeczywistość, do uważnej obserwacji natury. Na zajęciach w dzieci poznają różne techniki wyrazu artystycznego, od rysunku i grafiki poprzez rozmaite techniki malarskie, co stymuluje ich dyspozycje twórcze, rozwija fantazję, pomysłowość, zdolności skojarzeniowe, zachęca do poszukiwań nieszablonowych rozwiązań.

Nauka poprzez doświadczenie

Uczestnicy zdobywają wiedzę o kolorze, formie i przestrzeni poprzez doświadczanie. Na zajęciach zapewniamy możliwość swobodnej, twórczej wypowiedzi, szanujemy nie tylko wartość wytworu plastycznego, ale także sam proces tworzenia. Wysiłek dzieci traktujemy poważnie i po zakończeniu procesu odpowiednio eksponujemy dzieła, co daje ich twórcom dużo satysfakcji. W trakcie zajęć odbywają się też pokazy multimedialne, które stanowią pretekst by w sposób przystępny dla młodego człowieka mówić o sztuce, jej kierunkach, historii i znaczeniu dla człowieka. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych warsztatach dzieci już od 5 roku życia.

Fabryka Studio w Luboniu

Fabryka Studio mieści się w zabytkowych przemysłowych wnętrzach z przełomu IX/XX w. byłych Zakładów Przemysłu Ziemniaczanego (obecnie teren „Lubanta” S.A.) mieszczących się przy ul. Armii Poznań 49 w Luboniu. Studio powstało z połączenia życzliwości i wsparcia ze strony „Lubanta” S.A. oraz wiedzy, umiejętności
i wieloletniego doświadczenia aktywnych zawodowo profesjonalistów z różnych dziedzin: sztuk plastycznych, projektowania przestrzennego, arteterapii, fotografii i multimediów.

Więcej informacji: www.fabryka-studio.com

Na zdjęciu prowadzący zajęcia rysunku z Fabryka Studio

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.