Zdjęcie górskiej chaty w zimowym otoczeniu na Ferie zimowe z Karate
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Ferie Zimowe z Karate 2017

Mam przyjemność poinformować Rodziców, że w pierwszym tygodniu Ferii zimowych, czyli od 30 stycznia do 3 lutego 2017 roku będą prowadzone przeze mnie treningi karate.

Godziny treningów

Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 38, w godzinach od 8:00 do 14:30.

Harmonogram zajęć

Zaczynamy od treningu karate na sali gimnastycznej, a następnie będziemy przechodzić do świetlicy aby pooglądać filmy, zjeść drugie śniadanie i co najważniejsze pobawić się. Więcej informacji znajduje się na stronie z harmonogramem zajęć.

Zapisy na Ferie Zimowe

Zapisy proszę dokonywać za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego najlepiej do 15 stycznia - wypełnij formularz.

Odpłatność

Opłata za treningi w ferie wynosi 200 złotych i przeznaczona zostanie na realizację zajęć warsztatowych dla dzieci biorących udział w treningach. Dla rodzeństwa opłata wynosi 150 złotych od osoby.

Opłaty za Ferie przelewem na konto

Opłaty za zajęcia organizowane w czasie Ferii zimowych 2017 najlepiej dokonać przelewem na konto. W tym celu na przelewie jako odbiorcę należy podać Szkoła Karate Shotokan - Kaizen, a jako numer konta wpisać 84 1140 2017 0000 4502 0270 6455

Instrukcja dotycząca wpłaty

Dokonując wpłaty na konto, bardzo prosimy o dokładne podanie: czego dotyczy wpłata, imię i nazwisko uczestnika.

Przykładowy tytułu wpłaty: Ferie 2017, Jan Nowak.

Obiady

Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowych obiadów w cenie 10 złotych. Obiady zapewnia firma świadczącą usługi cateringu na terenie miasta Poznania.

Relacje

Specjalnie dla rodziców każdego dnia będziemy aktualizować stronę i publikować materiały z przebiegu naszych zajęć. Wszystkich „ciekawskich”, którzy chcą zobaczyć jak ciężko trenowaliśmy w poprzednich latach zapraszam na strony - Ferie 2015, Ferie 2016

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.