Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Ferie - Dzień 2

Dzisiejszy trening polegał głównie na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, mających na celu poprawić ogólną sprawność fizyczną dzieci. Niektórzy, w tak zwanym międzyczasie, zrobili nawet po sto przysiadów.

Folia bąbelkowa „My Love”

Po obiedzie i przerwie na film, dzieci zeszły do małej sali gimnastycznej, gdzie czekała na nie niezła zabawa. Dzięki uprzejmości firmy Logispak, zajmującej się rozwiązaniami dla transportu i przechowywania, udało się zapełnić salę gimnastyczną folią bąbelkową, słusznych rozmiarów. Na co dzień służy ona do zabezpieczania delikatnych ładunków w transporcie, jednak dziś znaleźliśmy dla niej zupełnie nowe przeznaczenie.

Huczna zabawa

Ku olbrzymiej radości i zaskoczeniu wszystkich, okazało się, że w małej sali można dziś wszystko. Skakać, deptać, chodzić, leżeć, pływać, rzucać i jeszcze kilka innych sposobów na testowanie foliowych bąbli. I nawet sprzątanie po zakończonej imprezce było świetną zabawą. Dzieci jednogłośnie stwierdziły, że poduszki Fill-Air idealnie nadają się do zabezpieczania towaru w transporcie.

Firma Logispak

Więcej informacji na temat firmy Logispak oraz oferowanych produktów, między innymi folii bąbelkowej, znajdziesz na stronie Logispak - Systemy wypełnień Sealed Air.

Galeria

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.