Zdjęcie górskiej chaty w zimowym otoczeniu na Ferie zimowe z Karate
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Harmonogram zajęć - Ferie 2016

  • 10:00 - Trening Karate
  • 12:00 - Posiłek regeneracyjny
  • 12:45 - Zajęcia w świetlicy

Poniedziałek

W poniedziałek po treningu zamieniamy świetlicę w warsztat pracy. Wszystkie dzieci wezmą udział w zajęciach plastycznych poprowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

Wtorek

We wtorek po treningu będziemy gościć firmę Logispak specjalizującą się w zabezpieczaniu ładunków w transporcie. Pan Mateusz Bigos zaprezentuje działanie maszyny do produkcji folii bąbelkowej Fill-Air Rocket, a dzieci będą mogły przetestować ich wytrzymałość i przydatność. Tak na marginesie spodziewamy się bąbelkowego szaleństwa.

Środa

W środku tygodnia zamieniamy świetlicę w salę kinową w której odbędzie się projekcja filmu animowanego. Bilety w cenie treningów :-)

Czwartek

W czwartek po porannym treningu zapraszamy dzieci do udziału w warsztatach pod tytułem: „Zaplatanki, przeplatanki czyli artystyczny recycling”.

Piątek

Piątek to dzień pełen emocji. Osoby, które uczestniczyły w treningach w zeszłym roku pamiętają zacięty mecz w piłkę nożną pomiędzy drużyną Truskawek a drużyną Agrestu. Nadchodzi czas rewanżu. Emocje gwarantowane a atmosfera jak na stadionie piłkarskim.

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.