Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Harmonogram zajęć - Ferie 2015

  • 10:00 - Trening Karate
  • 12:00 - Posiłek regeneracyjny
  • 12:30 - Zajęcia w świetlicy
  • 14:00 - Gry i zabawy

Poniedziałek i wtorek

W poniedziałek i wtorek po treningu zamieniamy świetlicę w salę kinową. Odbędzie się projekcja filmów animowanych. W czasie gier i zabaw przeprowadzimy konkurs plastyczny. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej.

Środa

W środę gościć będziemy pana Filipa Olejnika z Reha Clinic, który opowie dzieciom o wpływie sportu na rozwój ducha i ciała. Każde dziecko weźmie udział w badaniu wad postawy a wyniki i spostrzeżenia zostaną dostarczone rodzicom.

Czwartek

W czwartek Agnieszka Olejnik poprowadzi zajęcia ruchowe z dziecmi. Bodźcowanie i integracja zmysłów to główny temat zajęć. Na koniec konsultacje z rodzicami.

Piątek

Piątek to dzień pełen atrakcji. Po treningu i śniadaniu pani Hanna Kubiak wprowadzi dzieci w świat chemii swoim projektem autorskim „Chemia na wesoło”. Podczas zajęć sprawdzimy osobiście ile cukru zawierają produkty spożywcze, jak należy się zdrowo odżywiać, aby mieć siłę do treningu i nauki. Ferie zakończą się pokazem karate. Na specjalne zaproszenie naszą szkołę odwiedzą sensei Piotr Kowalski z Poznańskiego Stowarzyszenia Karate Shotokan wraz ze swoimi uczniami.

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.