Zdjęcie górskiej chaty w zimowym otoczeniu na Ferie zimowe z Karate
Na zdjęciu Tygrys Bengalski jako logo Szkoły Karate Shotokan Kaizen

Ferie zimowe 2020

Aby wziąć udział w zajęciach karate organizowanych w okresie Ferii zimowych 2020 należy zapoznać się z Regulaminem sali gimnastycznej, Etykietą Dojo oraz wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe rodzica / opiekuna - krok 1/5

Dane uczestnika - krok 2/5

Termin zajęć - krok 3/5

Zgody i oświadczenia - krok 4/5

Oświadczam, że wyrażam zgodę na uczestnictwo mojego dziecka w zajęciach karate organizowanych w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu przez Szkołę Karate Shotokan „Kaizen”.
Oświadczam, że po konsultacji z lekarzem nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań u mojego dziecka do uczestnictwa w zajęciach karate.
Oświadczam w imieniu własnym i zgłoszonego przeze mnie uczestnika, że zapoznałem(am) się z Etykietą Dojo oraz Regulaminem sali gimnastycznej i akceptuję przedstawione warunki.
Podczas trwania nauki dzieci mają możliwość uczestniczenia w sesjach zdjęciowych oraz w sesjach filmowych i nieodpłatnego otrzymywania zdjęć i filmów pamiątkowych. W związku z tym w imieniu własnym i zgłoszonego przeze mnie uczestnika wyrażam zgodę na fotografowanie i filmowanie mnie i mojego dziecka w celach pamiątkowych oraz wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie zdjęć i filmów z udziałem moim i mojego dziecka w celach szkoleniowych, edukacyjnych i reklamowych.
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie informacji dotyczących usług i produktów oferowanych przez Szkołę Karate Shotokan „Kaizen” oraz monitów i informacji dotyczących zapłaty lub braku zapłaty z tytułu świadczonych usług i produktów oferowanych przez Szkołę Karate Shotokan „Kaizen” za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracji adres email, za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS na wskazany przeze mnie w formularzu rejestracji numer telefonu kontaktowego, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn.zm.).

Dane osobowe w zakresie niniejszego oświadczenia będą przetwarzane do dnia odwołania zgody na przetwarzanie danych w niniejszym celu, jednak nie dłużej niż 3 lata po zaprzestaniu prowadzenia jakiegokolwiek produktu lub świadczenia jakiejkolwiek usługi na Twoją rzecz przez Szkołę Karate Shotokan „Kaizen”.

Podstawą prawną niniejszego celu przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do realizacji usługi zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Twoich danych osobowych jest ServiceTag Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Gnieźnie (62-200), na ul. Świętego Michała 28. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usługi, obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz zgłoszeniowy), kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Zabezpieczenie formularza - krok 5/5

captcha

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Ferie Zimowe z Karate 2020

Na zdjęciu dzieci podczas zajęć karate podczas Ferii zimowych 2016W nadchodzące ferie mam do zaproponowania wiele atrakcji. Jeśli nie planujecie wyjazdu w okresie ferii - zapraszamy do nas!

Harmonogram zajęć - Ferie 2020

Harmonogram zajęć - Ferie 2020 w Karate Shotokan KaizenHarmonogram zajęć dla dzieci uczestniczących w zajęciach podczas Ferii zimowych 2020

Ferie Zimowe z Karate 2017

Na zdjęciu dzieci podczas zajęć karate podczas Ferii zimowych 2016W nadchodzące ferie mam do zaproponowania wiele atrakcji. Jeśli nie planujecie wyjazdu w okresie ferii - zapraszamy do nas!

Ferie Zimowe z Karate 2016

Na zdjęciu dzieci podczas zajęć karate podczas Ferii zimowych 2015W nadchodzące ferie mamy do zaproponowania wiele atrakcji, między innymi warsztaty artystyczne z udziałem animatorów oraz testowanie folii bąbelkowej firmy Logispak. Jeśli nie planujecie wyjazdu w okresie ferii - zapraszamy do nas!

Ferie zimowe z Karate 2015

Kaizen - Ferie Zimowe 2016 dla rodziców na temat treningów karate w okresie ferii zimowych.

Podmiot autorski © Kaizen.edu.pl 2014.